Apartmány a penzióny Pomorie, Bulharsko, Burgas, Pomorie, 21.6.2017, Bez stravy
Číslo termínu: 54704699

Apartmány a penzióny Pomorie

Bulharsko » Burgas » Pomorie

, Apartmány starstarstar

FM


Apartmány a penzióny Pomorie

Termín:

21.6.2017 - 28.6.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:

395 €
332,65 € Konečná cena


Popis
Moderne vybavené súkromné domy v známom stredisku Pomorie sú vhodné pre všetky vekové kategórie. Obľúbené sú najmä rodinami s deťmi alebo partiami mladých či starších ľudí, ktorí majú radi súkromie.

Poloha:
Apartmány a penzióny sa nachádzajú v rodinných domoch v letovisku Pomorie, v blízkosti piesočnatej pláže. Centrum strediska sa nachádza max. 500 m od ubytovania. Od medzinárodného letiska sú vzdialené približne 10 km.

Vybavenie:
Ubytovanie na súkromí v štandardných izbách, štúdiách alebo apartmánoch typu A alebo B. Štandardné izby (chladnička, terasa, TV/SAT, kúpeľňa, sprcha, WC, WiFi, max 3+0), štúdiá (kuchynské zariadenie, rýchlovarná kanvica, mikrovlnka, chladnička, TV/SAT, úpeľňa, sprcha, WC, balkón, max 3+0), apartmány typu A (spálňa, obývacia miestnosť z rozťahovacím gaučom, kuchynské zariadenie, chladnička, TV/SAT, kúpeľňa, sprcha, WC, balkón, max 3+1), apartmány typu B (2 spálne, obývacia miestnosť s rozťahovacím gaučom, kuchynské zariadenie, chladnička, TV/SAT, kúpeľňa, sprcha, WC, balkón, max 5+1).

Ubytovanie:

Vesela: štúdiá (max. 3+0), apartmány typu A (max. 3+0)

Simeon: štúdiá (max. 3+0), apartmány typu A (max. 3+0), apartmány typu B (max. 4+2)

Bojka: apartmány typu A (max. 3+0)

Niki a Janev: apartmány typu A (max. 3+0), apartmány typu B (max. 4+2)

Stefka: štúdiá (max. 3+0), apartmány typu A ( max. 3+0)

Janeta: štúdiá (max. 3+0)

Penzión Durev: 2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky (max. 3+0)

Penzión Taljok: 2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky, štúdiá

Penzión Ani: 2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky (max. 3+0)Stravovanie:
Bez stravy.

Pláž:
Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza maximálne 200 m od súkromných domov. Návštevníkom sú na pláži k dispozícii ležadlá a slnečníky i požičovne vodných bicyklov, surfov alebo skútrov. Vyskúšať si môžete i vodné lyžovanie alebo parašutizmus. 

Poznámka

Platobné podmienky pre aktuálne FIRST MINUTE

 

1. Zaplatením 100% ceny pri objednaní zájazdu získavate najvyššiu možnú aktuálne platnú zľavu daného zájazdu. 

2. Zaplatením zníženej zálohy minimálne 100 €/osoba pri objednaní zájazdu s doplatkom do 100% do 31.3.2017 získavate zľavu poníženú o -4%

3. Zaplatením minimálne 50% zálohy pri objednaní zájazdu a doplatku do 100% nejneskôr mesiac pred odletom získava zľavu poníženú o -7%.V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Burgas - Bratislava, stravovanie podľa popisu objednaného typu stravovania a služieb, delegátske služby, DPH.
Servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko.

Dopoistenie storna zájazdu: ak si klient vyberie balík dopoistnie storna zájazdu musí byť realizované výlučne identickým balíkom storna zájazdu. Teda platí, že ak si klient vyberie KCP PLUS, dopoistenie storna je možné len balíkom dopoistenia storna zájazdu PLUS.

V cene parkovného je 1 parkovacie miesto na 8 dní. Transfer z parkoviska na letisko a späť je zabezpečovaný zadarmo.

Extra započítaná bonusová zľava +3% len na termín 21.6. - 28.6.2017 pri objednaní zájazdu do 31.3.2017

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaný pracovníkom cestovnej agentúry, ktorý Vám poskytne ďaľšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK