Bon Repos, Španielsko, Španielsko pevnina, Costa Brava, Calella, 16.10.2017, Raňajky
Číslo termínu: 54532225

Bon Repos

Španielsko » Španielsko pevnina » Costa Brava » Calella

, Hotel starstarstarBon Repos

Termín:

16.10.2017 - 23.10.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:

0 €
318 € Konečná cenaOznačenie usporiadajúcej CK: Bon Repos Hotel
Poloha

Bon Repos Hotel sa nachádza na fantastickom mieste, v obľúbenom letovisku Calella, len 350 m od krásnej, dlhej, piesočnatej pláže. V neďalekom centre kozmopolitného letoviska môžu hostia využiť rad príjemných reštaurácií, pouličných kaviarní, barov a nočný život. Hotel ponúka celý rad zariadení a vybavenia v uvoľnenej atmosfére.

Vzdialenosť od letiska GRO cca 40 km.

Vzdialenosť od letiska BCN cca 69 km.

Ubytovanie

K dispozícii sú: jednolôžkové a dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek.

Hotel Bon Repos ponúka 147 priestranných, pohodlne zariadených izieb, plne vybavených kúpeľňou, satelitnou TV, telefónom s priamou voľbou, klimatizáciou a trezorom (za poplatok). Všetky izby majú terasu alebo balkón, ktorý ponúka skvelý výhľad.

Služby hotela

24-hodinová recepcia, zmenáreň, trezor (na recepcii), práčovňa, turistické informácie, konferenčné/zasadacie/banketové miestnosti, služby pre telesne postihnutých, upratovanie. Veľký vonkajší bazén, priestranná slnečná terasa s lehátkami a slnečníkmi, záhrada, biliard, vírivka. Ďalšie športové aktivity a vybavenie sú k dispozícii na prenájom/požičanie, vrátane tenisu, plachtenia, kanoistiky, surfovania a vodných športov. Vonkajší bazén, detský kútik, mini klub (počas letnej sezóny).

Stravovanie

Možnosť stravovania: bez stravy, raňajky, polpenzia, plná penzia, all inclusive

Raňajky formou bufetu, Reštaurácia, denne: 08:00-09:30.

Obed, bufet, Reštaurácia, denne: 12:45-14:00.

Večere formou bufetu, Reštaurácia, denne: 19:00-21:00.

Občerstvenie, Bar pri bazéne (hamburgery, párky v rožku, sendviče, zmrzlina a čipsy), denne: 10:00-18:30.

Nápoje:

Miestne alkoholické nápoje, mieste nealkoholické nápoje; pivo; Vináreň, denne: 10:00-23:15.

Hlavné jedlá sa podávajú v reštaurácii formou bufetu, ľahšie jedlá a občerstvenie ponúka kaviareň s barom vedľa bazéna. Nápoje sú podávané v halovom bare a v kaviarni s barom pri bazéne. Počas letnej sezóny sa organizuje kompletný zábavný program, vrátane diskotéky, živej hudby, vystúpení a tanca.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu, miestna taxa 0,45-2,50 €/osoba/noc (podľa kategórie hotela)

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaný pracovníkom cestovnej agentúry, ktorý Vám poskytne ďaľšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK