Cristina Villas Apartments, Španielsko, Španielsko ostrovy, Baleáry, Mallorca, Can Picafort, 10.10.2017, Bez stravy
Číslo termínu: 55737760

Cristina Villas Apartments

Španielsko » Španielsko ostrovy » Baleáry » Mallorca » Can Picafort

, Apartmány starstarCristina Villas Apartments

Termín:

10.10.2017 - 17.10.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:

0 €
366 € Konečná cena


Poloha

Cristina Villas Apartments sa nachádzajú v extrémne atraktívnej, pokojnej, rezidenčnej oblasti, v letovisku Cala Millor. Pláž je vzdialená približne 850 m. Apartmány poskytujú ubytovanie s priateľskou atmosférou, v obľúbenom letovisku za prijateľné ceny.

Letisko PMI je od komplexu vzdialené cca 70 km.

Ubytovanie

K dispozícii sú: jednospálňové apartmány, ktoré ubytujú max. 4 osoby.

Apartmány sú svetlé , moderné a priestranné. Vybavenie: jedálenský priestor, priestor na sedenie, kuchyňa s mikrovlnkou a chladničkou, kúpeľňa, TV, klimatizácia, trezor na prenájom, čarovný balkón alebo terasa so stolom a stoličkami.

Služby hotela

Bazén s vybavenou slnečnou terasou, rôzne hry a športy, animačný tím, upratovanie, služby recepcie, pár kilometrov od komplexu sa nachádza golfové ihrisko. Pre deti: mini klub od 4 do 12r., ihrisko, herňa.

Stravovanie

Možnosť stravovania: vlastná strava, raňajky.

K dispozícii je: bar, snack bar, a la carte reštaurácia s vonkajším sedením.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaný pracovníkom cestovnej agentúry, ktorý Vám poskytne ďaľšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK