Vyhľadávanie zájazdov
Rozšírené vyhľadávanie
Dominikánská republika, Punta Cana - Dominikánska republika

Dominikánská republika, Punta Cana

Dominikánska republika

Budapešť, Hotel starstarstarDominikánská republika, Punta Cana

Počet termínov:

34 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

All inclusive

Doprava:

letecky Praha

Počasie:

Dnes Počasí v Santo Domingo - transparent 26°C


Názov zájazdu:: Dominikánská republika - Punta Cana - individuálne - odlet Viedeň
Popis zájezdu

Program zájazdu:

1. deň ODLET Z VIEDNE

Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Prílet do Dominikánskej republiky do Dominikánskej republiky. Uvítanie na letisku a transfer do hotela v Punta Cane podľa výberu. Nocľah.

2. – 7. deň PUNTA CANA

Pobyt pri mori s programom All Inclusive. Punta Cana je najznámejším a najvyhľadávanejším letoviskom Dominikánskej republiky vďaka svojim prekrásnym nekonečným piesočným plážam, tieneným palmovými hájmi. More Vás láka na kúpanie blankytne modrou farbou a jemný biely piesok Vás vyzýva na leňošenie na pláži. Program All Inclusive zahŕňa plnú penziu formou bufetu, občerstvenie počas celého dňa, neobmedzenú konzumáciu nealkoholických aj alkoholických nápojov miestnej výroby aj širokú ponuku najrôznejších športových aktivít – nemotorizované vodné športy, tenis, stolný tenis, volejbal, jazda na bicykli či na koni a ďalšie. Večer sú pre hotelových hostí pripravené animačné programy s bohatým kultúrnym programom vrátane kurzov tanca merengue. Pri pobyte v Punta Cane najmä rodinám s deťmi odporúčame návštevu delfinária a minizoo Manati či celodenný výlet k ostrovom Saona či Catalina s ideálnymi podmienkami na potápanie a na šnorchlovanie.

8. deň ODLET DO VIEDNE

Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy. Poobede transfer na letisko a odlet do Prahy/Viedne.

9. deň PRÍLET DO VIEDNE

CENA ZÁJAZDU ZAHŔŇA:

leteckú dopravu Viedeň - Punta Cana - Viedeň 7 x nocľah v hoteloch so stravovaním podľa výberu transfery letisko - hotel - letisko český delegát počas celého pobytu

CENA ZÁJAZDU NEZAHŔŇA:

letiskové taxy (viď cenník) vstupnú turistickú kartu 10,- USD fakultatívne výlety cestovné poistenie ECP 3,30 EUR/osoba/deň

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Úvod

Príjemný hotelový komplex vzdialený cca 25 km od letiska v Punta Cana se nachádza v kľudnej zahrade, asi 50m od pláže Bavaro s jemným bielym pieskom.

Popis hotelu

Popis

Príjemný hotelový komplex vzdialený cca 25 km od letiska v Punta Cana se nachádza v kľudnej zahrade, asi 50m od pláže Bavaro s jemným bielym pieskom.

Vybavenie

Hotelová hala s recepciou, bufetová reštaurácia, reštaurácia a la carte Rompeolas a Rincón Magico (nutná rezervácia vopred), Snack bar a bar na pláži, dva bazény a jeden detský bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne a na pláži zdarma, terasa na slunenie, WIFI v areáli hotelu za poplatok, minimarket, zmenáreň.

Pláž

Preslávená krásna pláž Bavaro s jemným bielym pieskom sa nachádza len 50m od hotela.

Zábava a šport

Nemotorizované a motorizované vodné športy na pláži, animačné programy počas dňa, večerné programy, možnosť golfu v okolí.

Stravovanie

All inclusive – raňajky, obed a večera formou bufetu, snack počas dňa, alkoholické a nealkoholické nápoje miesnej výroby počas celého dňa.

Vybavenie izieb

Dvojlôžkové izby sú vybavené kúpeľňou s vaňou a sprchou, sušičom vlasov, klimatizáciou, minichladničkou, vetrákom, trezorom, satelitnou TV, WIFI za poplatok.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.