Don Bigote, Španielsko, Španielsko ostrovy, Baleáry, Mallorca, Palmanova, 14.10.2017, Raňajky
Číslo termínu: 56281071

Don Bigote

Španielsko » Španielsko ostrovy » Baleáry » Mallorca » Palmanova

, Hotel starstarDon Bigote

Termín:

14.10.2017 - 21.10.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


351 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Poloha

Hotel Don Bigote sa nachádza v letovisku Palma Nova na ostrove Malorka a má na dosah všetky mestské zariadenia a pláže. Hotel je situovaný len 40 m od reštaurácií, barov a obchodov a len 70 m od piesočnatej pláže Palma Nova.

Vzdialenosť od letiska PMI cca 25 km.

Ubytovanie

Hotelové izby sú čisté a pohodlné, s čerstvým bielym interiérom, závesmi a vzorovanou posteľnou bielizňou teplých farieb, funkčným nábytkom, ktorý obsahuje pracovný stôl a stoličky na vydláždenej podlahe vedúcej na zariadený balkón. Izby majú vlastnú kúpeľňu, čo pridáva pohodlie a komfort k poskytovanej vybavenosti. K dispozícii sú aj izby s max. 2 prístelkami a jednolôžkové izby.

Služby hotela

24 hodinová recepcia, upratovanie a základné štandardné služby recepcie. Bazén, veľká slnečná terasa s lehátkami a slnečníkmi, stolný tenis a biliardový stôl. Jednoduchý prístup na pláž s dostupnosťou vodných športov, časť s detským bazénom pri hlavnom bazéne.

Stravovanie

Možnosť stravovania: raňajky, polpenzia, all inclusive.

Hlavná reštaurácia servíruje jedlá formou bufetu, bar pri bazéne, hlavný bar so satelitnou TV a salónik.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK