El Tope, Španielsko, Španielsko ostrovy, Kanárské ostrovy, Tenerife, Puerto de la Cruz, 22.3.2017, Raňajky
Číslo termínu: 52775406
LM


El Tope

Termín:

22.3.2017 - 29.3.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:


880 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Označenie usporiadajúcej CK: El Tope Hotel
Hotel
Hotel El Tope Hotel
Prehľad
Poloha:

Tento moderný hotel sa nachádza nad Puerto de la Cruz a ponúka panoramatický výhľad na pobrežie a horu Teide. Do centra mesta Puerto de la Cruz je asi 500 m a dostanete sa tam príjemnou prechádzkou za 10 minút. Nájdete tam rôzne nákupné a zábavné možnosti. Najbližšia pláž je vzdialená cca 500 m a prístupná po schodoch. Autobusová zastávka s pravidelnými autobusovými spojmi sa nachádza v bezprostrednej blízkosti (cca 150 m). Popis:

Tento tradičný hotel sa skladá z 220 izieb, ktoré sú rozložené na 7 poschodiach. K vybaveniu patrí lobby s posedením a recepciou, Wi-Fi (len v hlavnej budove), internetový kútik (za poplatok), výťahy, reštaurácie, bary, TV miestnosť a úschovňa na recepcii (za zálohu). Dobre udržiavaná subtropická záhrada má k dispozícii bazén (v zime vyhrievaný) a slnečnú terasu s výhľadom na Puerto de la Cruz a na more. Stoličky, slnečníky a matrace sú k dispozícii zadarmo. Uteráky sú k dispozícii na kauciu. 
Ubytovanie:

Priestranné dvojlôžkové izby  sú umiestnené vo vedľajšej budove, na dvoch podlažiach, a nie sú prístupné výťahom. Majú kúpeľňu/WC, sušič vlasov, telefón, satelitnú TV, minibar, trezor a balkón. Dvojlôžková izba s výhľadom na more (DZM) a s výhľadom na hory (DBB) ponúkajú rovnaké vybavenie po rekonštrukcii, nachádzajú sa v hlavnej budove a ponúkajú bezplatné Wi-Fi. Obmedzený počet starších izieb je tiež k dispozícii. 
Šport:

Stolný tenis, za poplatok: 2 tenisové kurty, telocvičňa, jacuzzi a sauna. Stravovanie:

Polpenzia: Večera formou bufetu, kuchárska šou.

Raňajky: Raňajky formou švédskych stolov.
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK