Europa Apartments, Španielsko, Španielsko ostrovy, Baleáry, Mallorca, Sa Coma, 10.10.2017, Bez stravy
Číslo termínu: 55294352

Europa Apartments

Španielsko » Španielsko ostrovy » Baleáry » Mallorca » Sa Coma

, Apartmány starstarEuropa Apartments

Termín:

10.10.2017 - 17.10.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


317 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Poloha

Europa Apartments odpočívajú v rezidenčnej časti letoviska Sa Coma približne 400 m vzdialené od pláže (5 min. chôdze).  Apartmány sú vhodné pre nenáročné páry a rodiny, ktoré chcú dovolenkovať na ostrovnom raji Mallorca. Ubytovanie je jednoduché, ale dostačujúce na to aby ste prežili krásnu dovolenku. Najbližšie golfové ihrisko je vzdialené 3 km.

Letisko PMI je od hotela vzdialené cca 60 km.

Ubytovanie

K dispozícii sú jednospálňové apartmány, majú dve prístelky, a je možné ubytovať aj jednu osobu.

Apartmány sú v svetlých farbách a majú dláždené podlahy. K dispozícii je 42 apartmánov pre maximum dvoch dospelých a dve deti. Každá jednotka má: plne vybavené kuchynku, kúpeľňu, obývací priestor s rozkladacím gaučom a spálňu.

Služby hotela

trezor za poplatok, varná kanvica za poplatok, wifi za poplatok, toaster za poplatok, veľká záhrada, bazén, 24 hod. služby recepcie, parkovanie, požičovňa áut, bar.

Stravovanie

Možnosť stravovania: bez stravy.

V blízkosti komplexu sa nachádza niekoľko barov, reštaurácii a obchodov.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK