Jasons Retreat, Grécko, Grécko ostrovy, Korfu, 13.10.2017, Raňajky
Číslo termínu: 54521393

Jasons Retreat

Grécko » Grécko ostrovy » Korfu

Ipsos, Hotel starstarstarJasons Retreat

Termín:

13.10.2017 - 20.10.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


301 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Poloha

Jason's Retreat Hotel je situovaný na stromami zarastenom kopci s úžasným výhľadom na more, grécku krajinu a albánske pobrežie. Nachádza sa v atraktívnom letovisku Ipsos, jedno z najživších letovísk na ostrove. Komplex sa nachádza cca 300 m od pláže a pár minút od centra letoviska. Predstavuje základňu pre páry a rodiny s dobre vybavenými dvojposteľovými izby v príjemnej a priateľskej atmosfére. Plážová promenáda a pláž je v dochádzkové vzdialenosti, kde hostia nájdu vodné športy, bary, reštaurácie, taverny, obchody a nočné kluby.

Vzdialenosť od letiska CFU (Medzinárodné letisko Korfu Ioannis Kapodistrias):  15 km.

Ubytovanie

K dispozícií sú: dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky (promo izby/izby s výhľadom na prírodu).

Hotel ponúka 75 komfortných izieb s výhľadom na more alebo hory. Všetky izby majú kúpeľňu so sprchou a WC, balkón alebo terasu, telefón a trezor (určité vybavenie môže byť na mieste spoplatnené ako napr. klimatizácia).

Služby hotela

24 hod. služby recepcie, Wi-Fi internetové pripojenie, parkovisko, zmenáreň, výťah, požičovňa áut a bicyklov, lekár na zavolanie, slnečná terasa a parkovisko. Veľký vonkajší olympijský bazén, lehátka, slnečníky, biliardový stôl a veľká satelitná TV v salóniku. K dispozícii je samostatný detský bazén.

Stravovanie

Možnosť stravovania: raňajky.

K dispozícii je reštaurácia, bar pri bazéne/snack bar, vnútorný bar/snack bar.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK