Kemping Chrissi Ammoudia, Grécko, Grécko ostrovy, Thassos, Skala Panagia, 7.9.2017, Plná penzia
Číslo termínu: 54726175

Kemping Chrissi Ammoudia

Grécko » Grécko ostrovy » Thassos » Skala Panagia

, Stan

LM


Kemping Chrissi Ammoudia

Termín:

7.9.2017 - 14.9.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Plná penzia

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


348 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názov zájazdu:: Kemping Chrissi Ammoudia (letecky)
Ubytovanie
Kemping Chrissi Ammoudia (Zlatá pláž) sa nachádza priamo na pláži medzi letoviskami Skala Panagia a Skala Potamia. Celý kemping je upravený a zatienený listnatými stromami. Dlhoročne obľúbený produkt aj vďaka skvelým animačným programom, širokej ponuke vodných športov a zaujímavým výletom. Vzdialenosti pláž 60 m centrum 100 m nákupné možnosti 100 m Ubytovanie V kempingu sú umiestnené stany patriace CK. Podrobnejšie informácie o ubytovaní v stane. Možnosť ubytovania v dvojstane.
Popis lokality
Na úpätí východných svahov ostrova leží letovisko Skala Panagia, ktorého pobrežie v tvare podkovy lemuje jemný zlatistý piesok. Nádhernú prírodnú scenériu dotvárajú vždy zelené hory s typickými gréckymi osadami. Dostatok voľnosti na pláži, reštaurácie, taverny, obchodíky so suvenírmi, discoklub sľubujú naozaj nezabudnuteľnú dovolenku.
Vybavenie kempingu
recepcia internet na recepcii (zdarma) WiFi pripojenie (zdarma) malý supermarket bar možnosť prania v automatickej práčke (za poplatok) detské ihrisko sociálne zariadenia jednoducho vybavené a pravidelne udržiavané kvalitná pitná voda v celom kempe
Stravovanie
Celodenné stravovanie pozostávajúce z raňajok, desiatovej polievky na obed a večere. Podrobnejšie informácie o stravovaní.
Pláž
piesočnatá s jemným zlatistým pieskom ležadlá a slnečníky (za poplatok) bar a reštaurácia ihriská na plážový volejbal sprchy 
Šport a zábava
paragliding vodné bicykle a skútre basketbalové a futbalové ihrisko jazda na nafukovacom banáne ťahanom motorovým člnom vodné lyže požičovňa windsurfov, motorových člnov, kanoe požičovňa bicyklov, motoriek a malých automobilov . Aby bol zážitok z dovolenky dokonalý, pripravili sme v tomto stredisku medzi klientami veľmi obľúbenú klubovú dovolenku. Naši animátori sa postarajú o váš aktívny odpočinok a dobrú zábavu pre deti a dospelých počas celého dňa            (v termíne 29.6. - 02.09.2017).
Doprava
letecky z Bratislavy do Kavaly trvanie letu 1 hod. 40 min transfer 1 hod. 20 min (vrátane trajektu) možnosť kombinovanej dopravy (05.06.)**
Naša mienka
Thassos je skutočne očarujúci. Kemping priamo pri pláži. Animačné programy organizované iba pre vás v rámci klubovej dovolenky sú znova späť! Široká ponuka zábavy i vodných športov, zaujímavé výlety. To všetko si môžete vychutnať počas  pobytu v letovisku Skala Panagia.
Cena zahŕňa
7x ubytovanie 7x stravovanie letecká doprava služby delegáta K cene je potrebné pripočítať povinné príplatky. Povinné príplatky: servisný poplatok (letiskový, bezpečnostný a manipulačný poplatok, transfer vrátane trajektu): 199,- € palivový príplatok podľa aktuálnej sadzby (10 €)
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK