Kombi Rhodos, Grécko, Grécko ostrovy, Rhodos, Stegna, 26.9.2017, Bez stravy
Číslo termínu: 54335000

Kombi Rhodos

Grécko » Grécko ostrovy » Rhodos » Stegna

, ŠtúdiaKombi Rhodos

Termín:

26.9.2017 - 8.10.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

13 dní

Doprava:

kombinovaná  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


340 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názov zájazdu:: Kombi Rhodos jeseň
Popis
Program zájazdu:

Termín: 26.9. - 8.10., 13 dní / 10 nocí

Odlet z Bratislavy

Príchod autobusom na Slovensko

Ubytovanie: štúdiá No name  

 

Posezónne termíny - zájazdy v septembri: odlet z Bratislavy na vybrané miesto, naspäť trajekt na grécku pevninu a cesta autobusom na Slovensko cez Macedónsko/Bulharsko, Srbsko a Maďarsko.

Cena zahŕňa:
dopravu (autobus, loď, lietadlo – alebo opačne), transfery z prístavu/z letiska na miesto pobytu, ubytovanie na príslušný počet nocí v súlade so Zmluvou o obstaraní zájazdu (v základnej cene je zahrnuté ubytovanie v štúdiu, ktoré určí CK), upratovanie (v štúdiách a apartmánoch je upratovanie a výmena posteľnej bielizne na začiatku pobytu, v ostatných ubytovacích zariadeniach podľa vlastných predpisov), spotrebu vody a energie, služby delegáta CK Aeolus, poistenie insolventnosti.

Povinné príplatky:
servisné poplatky (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, emisný poplatok, pozemné služby – handling fee, aktuálny kurzový a palivový príplatok) 95 € / os. nad 2 roky • 28 € / dieťa do 2 rokov, príplatok za nástupné miesto.

Poznámka:

Pobyt na mieste je podľa uvedeného počtu nocí s možnosťou zakúpenia si fakultatívnych výletov. V súvislosti so zmenami harmonogramu trajektov alebo s inými neočakávanými udalosťami má CK Aeolus právo posunúť termíny zájazdov o 1 – 3 dni. Trasy a nástupné miesta autobusov môžu byť doplnené podľa počtu klientov, resp. požiadaviek skupiny účastníkov.


Vezmite prosím na vedomie, že pri zájazdoch na Rhodos, Kalymnos a Krétu, kde je trajekt z Atén, je cesta do destinácie dlhšia a okrem prvej noci v autobuse môže byť druhá noc ešte počas cesty na trajekte.


1. pri preprave loďou/trajektom autobus zostáva v prístave a preto si počas plavby každý klient zodpovedá za svoju batožinu sám.

2. plavba trajektom môže byť nočná.Nepovinné príplatky:

Vo vybraných destináciách je možnosť doplatiť si konkrétny hotel. Konkrétne štúdio/apartmán je možný za príplatok 40 € / os. / pobyt (inak určuje ubytovanie CK). Výber konkrétneho ubytovania závisí od počtu voľných izieb v danej destinácii. Možnosť doobjednania si miestenky v autobuse za 5 € / os. a balíka služieb Kompletného cestovného poistenia 2,55 €/os./deň.Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK