Long Beach Resort & SPA, Turecko, Turecká riviéra, Alanya, Konakli, 22.3.2017, Ultra all inclusive
Číslo termínu: 56722022

Long Beach Resort & SPA

Turecko » Turecká riviéra » Alanya » Konakli

, Hotel starstarstarstarstar

LM


Long Beach Resort & SPA

Termín:

22.3.2017 - 29.3.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Ultra all inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:


375 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Označenie usporiadajúcej CK: Long Beach Resort
Hotel
Hotel Long Beach Resort
Prehľad
Poloha:

Hotel sa nachádza v časti Incekum, 20 km od centra Alanye, 90 km od medzinárodného letiska v Antalyi. Pred hotelom sa nachádza piesočnatá pláž, na ktorú vedie z areálu hotela podchodPopis:


Nádherný a rozľahlý hotelový komplex pozostáva z hlavnej budovy s 9 poschodiami, 48 viliek s vlastným bazénom a terasou a 24 rodinných chatiek. Má 3 vonkajšie bazény, 2 bazény pri vilkách, 1 vnútorný bazén, 3 detské bazény, 8 toboganov. Hostí upúta aj jedinečným bazénom na pláži s morskou vodou a bazénom s vodopádom. Na svoje si prídu všetci milovníci vodnej zábavy v jednom z troch akvaparkov, z ktorých jeden má podobu pirátskej lode pre deti. Nachádza sa tu detské ihrisko, lunapark, obchodná zóna, Spa a Beauty centrum, internetova kaviareň, herňa, lekár, diskotéka, zmenáreň či 3 konferenčné miestnosti.  Ležadlá, slnečníky a osušky sú pri bazéne i na pláži poskytované bez poplatku.
Ubytovanie:

Štandardná izbaKaždá izba má balkón, AC, SAT-TV, telefón, trezor, mini bar, kúpeľňu s WC a fénom. K dispozícii sú izby pre hendikepovaných klientov.
Šport:

Zdarma môžete využiť denné i večerné animácie, fitnes, aerobik, step aerobik, tenis, stolný tenis, futbal, basketbal, plážový volejbal. Za poplatok je možné využiť vodné športy, bowling, herňu, osvetlenie tenisových kurtov a vybavenie. Wellnness Centrum - SPA poskytuje hammam, jacuzzi, saunu, parnú saunu zdarma. Za poplatok je možné využiť masáže a starostlivosť o pleť.Deti:

Mini klub (zdarma, 4–12 rokov), bazény, ihrisko, detské menu v reštaurácii, kino, mini disko. Babysitting je za poplatok.Stravovanie:


Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy, večere, neskoré večere, diétny bufet, detský bufet, nealkoholické, lokálne alkoholické a niektoré importované alkoholické nápoje, snacky, teplé nápoje, gozleme, zmrzlinu (vo vyhradených hodinách). Hlavná reštaurácia, 14 barov, 5 a’la carte reštaurácií – turecká, talianska, čínska, stredozemná, mexická (potrebná predchádzajúca rezervácia). Mini bar je v prvý deň pobytu naplnený vodou a nealkoholickými nápojmi, ďalšie dni je dopĺňaný vodou. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.
 
 
 
 
 
 
 
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK