Margarita, Grécko, Grécko ostrovy, Korfu, 13.10.2017, Bez stravy
Číslo termínu: 54521296

Margarita

Grécko » Grécko ostrovy » Korfu

Ipsos, Apartmány starstarstarMargarita

Termín:

13.10.2017 - 20.10.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:

0 €
268 € Konečná cenaOznačenie usporiadajúcej CK: Margarita Apartments
Poloha

Margarita Apartments sa nachádzajú približne 880 m od centra letoviska Ipsos a približne 900 metrov od miestnej kamienkovej pláže. Sú postavené na svahu a ponúkajú nádherné výhľady na okolité hory. Pekný malý komplex sa nachádza v blízkosti dedinky Kato Korakiana. Margarita Apartments je rodinný, vrelý a príjemný komplex poskytujúci úžasný bazén, pokojné a príjemné miesto na pobyt.

Vzdialenosť od letiska CFU (Medzinárodné letisko Korfu Ioannis Kapodistrias): 15 km.

Ubytovanie

K dispozícií sú: štúdio s výhľadom na hory má k dispozícii jednu prístelku a je možné ho rezervovať aj pre jednu osobu.

Štúdiá majú oddelené lôžka (k dispozícii je extra skladacie lôžko), sprchovací kút, kuchynku s dvojplatničkou, varnou kanvicou a chladničkou, balkón alebo terasu. Niektoré izby sú vybavené klimatizáciou za poplatok (na mieste).

Služby hotela

Recepcia (od 08:00 do 24:00). Hostia, ktorí prídu mimo týchto časov by mali uviesť čas príchodu v špeciálnych požiadavkách na zabezpečenie pracovníkov pri ich príchode. WiFi v oblasti baru, trezory (za poplatok) a zmenáreň. Veľký bazén s lehátkami a slnečníkmi, herňa s biliardovým stolom (za poplatok).

Stravovanie

Možnosť stravovania: bez stravy.

Reštaurácia podáva širokú škálu občerstvenia, gréckej a medzinárodnej kuchyne; bar ponúka satelitnú TV a živé športové prenosy premietané na stene. Tiež sa tu nachádza TV miestnosť a biliard.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaný pracovníkom cestovnej agentúry, ktorý Vám poskytne ďaľšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK