Margarita, Grécko, Grécko ostrovy, Korfu, 13.10.2017, Bez stravy
Číslo termínu: 54521296

Margarita

Grécko » Grécko ostrovy » Korfu

Ipsos, Apartmány starstarstarMargarita

Termín:

13.10.2017 - 20.10.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


290 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názov zájazdu podľa organizátora: Margarita Apartments
Poloha

Margarita Apartments sa nachádzajú približne 880 m od centra letoviska Ipsos a približne 900 metrov od miestnej kamienkovej pláže. Sú postavené na svahu a ponúkajú nádherné výhľady na okolité hory. Pekný malý komplex sa nachádza v blízkosti dedinky Kato Korakiana. Margarita Apartments je rodinný, vrelý a príjemný komplex poskytujúci úžasný bazén, pokojné a príjemné miesto na pobyt.

Vzdialenosť od letiska CFU (Medzinárodné letisko Korfu Ioannis Kapodistrias): 15 km.

Ubytovanie

K dispozícií sú: štúdio s výhľadom na hory má k dispozícii jednu prístelku a je možné ho rezervovať aj pre jednu osobu.

Štúdiá majú oddelené lôžka (k dispozícii je extra skladacie lôžko), sprchovací kút, kuchynku s dvojplatničkou, varnou kanvicou a chladničkou, balkón alebo terasu. Niektoré izby sú vybavené klimatizáciou za poplatok (na mieste).

Služby hotela

Recepcia (od 08:00 do 24:00). Hostia, ktorí prídu mimo týchto časov by mali uviesť čas príchodu v špeciálnych požiadavkách na zabezpečenie pracovníkov pri ich príchode. WiFi v oblasti baru, trezory (za poplatok) a zmenáreň. Veľký bazén s lehátkami a slnečníkmi, herňa s biliardovým stolom (za poplatok).

Stravovanie

Možnosť stravovania: bez stravy.

Reštaurácia podáva širokú škálu občerstvenia, gréckej a medzinárodnej kuchyne; bar ponúka satelitnú TV a živé športové prenosy premietané na stene. Tiež sa tu nachádza TV miestnosť a biliard.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK