Melia Tamarindos, Španielsko, Španielsko ostrovy, Kanárské ostrovy, Gran Canaria, 22.3.2017, Raňajky
Číslo termínu: 53270650
LM


Melia Tamarindos

Termín:

22.3.2017 - 29.3.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:

0 €
950 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Hotel
Hotel Melia Tamarindos
Prehľad
Poloha:

Hotel sa nachádza na južnom pobreží , 25 km od letiska , v kľudnej časti letoviska San Augustín . Centrum je vzdialené 500 m od hotela .

Hotel Meri Tamarindos je zahrnutý v Royal Clube . Spĺňa predstavy najnáročnejších klientov .


Vybavenie:

Komfortne vybavený hotel s priestrannou recepciou , subtropickou záhradou , 320 izbami , 7 konferenčnými sálami , niekoľkými reštauráciami a barmi .

Priamo v hoteli sa nachádza najväčšie kasíno ostrova Gran Canaria . V rozľahlej záhrade nájdete 2 bazény ( jeden z nich v zimných mesiacoch vyhrievaný )

so sladkou vodou , detský bazén so sladkou vodou , bazénový bar , ktorý prechádza čiastočne do vody a slnečnú terasu s lehátkami a slnečníkmi .


Izby:

Štandardnú izba je vybavená klimatizáciou, rádiom , televíziou so satelitnými programami , 2 telefóny , minibarom , trezorom , kompletne vybavenou kúpeľňou so sušičom vlasov , WC a terasou alebo balkónom s výhľadom do vnútrozemia alebo na more . Maximálna obsadenosť - 2 dospelé osoby a dieťa . Izby junior suite sú priestrannejšie , obývačka oddelený od spálne dverami . Všetky izby sú s výhľadom na more . Maximálna obsadenosť - 2 dospelé osoby a 2 deti.Šport:

Posilňovňa , minigolf , ihrisko na loptové hry , tenisový kurt , squash , možnosť hry alebo výučby golfu na šiestich golfových ihriskách na ostrove za výhodné ceny . Relaxačné centrum SPA ( sauna , masáže , parný kúpeľ , jacuzzi , kúpeľná a kozmetická ošetrenie , reiki atď . )


Stravovanie:

All-inclusive: Raňajky, obedy a večere formou bufetu, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:30 do 18:00 v bare pri bazéne a 18:00 do 23:00 v bare hotela.

Polpenzia: raňajky a večere formou bufetu. Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK