Vyhľadávanie zájazdov
Rozšírené vyhľadávanie
Melia Tamarindos - Španielsko - Španielsko ostrovy - Kanárské ostrovy - Gran Canaria
LM
FM


Melia Tamarindos

Počet termínov:

549 termínov / 15 Last minute / 3 First moment

Strava:

Raňajky, Polpenzia, All inclusive

Doprava:

letecky Viedeň

Počasie:

Dnes Počasí v Las Palmas De Gran Canaria - transparent 23°C


Hotel
Hotel Melia Tamarindos
Prehľad
Poloha:

Hotel sa nachádza na južnom pobreží , 25 km od letiska , v kľudnej časti letoviska San Augustín . Centrum je vzdialené 500 m od hotela .

Hotel Meri Tamarindos je zahrnutý v Royal Clube . Spĺňa predstavy najnáročnejších klientov .


Vybavenie:

Komfortne vybavený hotel s priestrannou recepciou , subtropickou záhradou , 320 izbami , 7 konferenčnými sálami , niekoľkými reštauráciami a barmi .

Priamo v hoteli sa nachádza najväčšie kasíno ostrova Gran Canaria . V rozľahlej záhrade nájdete 2 bazény ( jeden z nich v zimných mesiacoch vyhrievaný )

so sladkou vodou , detský bazén so sladkou vodou , bazénový bar , ktorý prechádza čiastočne do vody a slnečnú terasu s lehátkami a slnečníkmi .


Izby:

Štandardnú izba je vybavená klimatizáciou, rádiom , televíziou so satelitnými programami , 2 telefóny , minibarom , trezorom , kompletne vybavenou kúpeľňou so sušičom vlasov , WC a terasou alebo balkónom s výhľadom do vnútrozemia alebo na more . Maximálna obsadenosť - 2 dospelé osoby a dieťa . Izby junior suite sú priestrannejšie , obývačka oddelený od spálne dverami . Všetky izby sú s výhľadom na more . Maximálna obsadenosť - 2 dospelé osoby a 2 deti.Šport:

Posilňovňa , minigolf , ihrisko na loptové hry , tenisový kurt , squash , možnosť hry alebo výučby golfu na šiestich golfových ihriskách na ostrove za výhodné ceny . Relaxačné centrum SPA ( sauna , masáže , parný kúpeľ , jacuzzi , kúpeľná a kozmetická ošetrenie , reiki atď . )


Stravovanie:

All-inclusive: Raňajky, obedy a večere formou bufetu, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:30 do 18:00 v bare pri bazéne a 18:00 do 23:00 v bare hotela.

Polpenzia: raňajky a večere formou bufetu. Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...