Muntanya Mar Apartments, Španielsko, Španielsko pevnina, Costa Brava, Blanes, 16.10.2017, Bez stravy
Číslo termínu: 56664161

Muntanya Mar Apartments

Španielsko » Španielsko pevnina » Costa Brava » Blanes

, Apartmány starstarMuntanya Mar Apartments

Termín:

16.10.2017 - 23.10.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


411 € Konečná cena


Poloha

Letovisko Blanes na pobreží Costa Brava je domovom pre Muntanya Mar Apartments, komplex, ktorý poskytuje ubytovanie bez stravovania a hostia majú možnosť využiť reštauráciu a bar. Pláž sa nachádza 50 m od hotela. Ak hostia zatúžia po živšom prostredí majú možnosť navštíviť letovisko Lloret de Mar.

Vzdialenosť od letiska GRO cca 31 km.

Vzdilaenosť od letiska BCn cca 85 km.

Ubytovanie

Apartmány poskytujú ubytovanie pre 2-4 osoby, majú ľahký a svetlý stredomorský nádych v bielych tónoch, závesy a tkaniny v teplých farbách a letných vzoroch, svetlo drevený nábytok na chladnej dlažbe; vybavenie apartmánov zahŕňa: zariadený balkón, kúpeľňu s vaňou alebo sprchou a bezplatné toaletné potreby, TV, priestor pre posedenie, kuchynku, ktorá zahŕňa mikrovlnnú rúru, chladničku a kuchynský riad, jedálenský kút a samostatná spálňa so lôžkami a skriňami. K dispozícii sú aj jednolôžkové apartmány.

Služby hotela

24 hodinová recepcia, upratovanie, informácie o výletoch, servis vstupeniek, spoplatnený internet cez modem vo verejných priestoroch, autopožičovňa, bezpečnostné boxy, úschovňa batožín, výťah, automat s nápojmi, uteráky k dispozícii za poplatok, žiadne domáce zvieratá nie sú povolené, parkovisko nie je k dispozícii, stredný bazén, terasa a záhrady s lehátkami a slnečníkmi, k dispozícii je herňa s biliardom, detský bazén, postieľky sú k dispozícii (max. 1 na izbu).

Stravovanie

Možnosť stravovania: bez stravy.

Na mieste sa nachádza bufetová reštaurácia, ktorá ponúka výber jedál zo stredomorskej kuchyne a bar, ktorý ponúka celý rad nápojov a občerstvenia. V okolí sa nachádza široký výber kaviarní, reštaurácií, barov a miestnych obchodov.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu, miestna taxa 0,45-2,50 €/osoba/noc (podľa kategórie hotela)

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaný pracovníkom cestovnej agentúry, ktorý Vám poskytne ďaľšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK