Oasis, Grécko, Grécko ostrovy, Korfu, 5.5.2017, Raňajky
Číslo termínu: 55561211

Oasis

Grécko » Grécko ostrovy » Korfu

Perama, Hotel starstarstarOasis

Termín:

5.5.2017 - 12.5.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:

0 €
313 € Konečná cenaOznačenie usporiadajúcej CK: Oasis Hotel
Poloha

Oasis Hotel je nádherný komplex situovaný na vlastnej štrkovej pláži, ktorá je dosiahnuteľná len pár krokov, v letovisku Perama. Slávny "Myší ostrov" a hornatá grécka krajina sú akýmsi pozadím Oasis hotela. Pláž Perama je ideálna na šnorchlovanie, a susedná rybárska dedinka Benitses stojí taktiež za návštevu. Len pár metrov od hotela sa nachádza zastávka na autobus do mesta Korfu.

Vzdialenosť od letiska CFU (Medzinárodné letisko Korfu Ioannis Kapodistrias): 7 km.

Poznámka: Ceny neplatia pre držiteľov albanského, rumúnskeho a srbského pasu.

Ubytovanie

K dispozícií sú: dvojlôžková izba s možnosťou jednej prístelky.

Všetky izby majú en-suite(privátnu) kúpeľňu, chladničku, TV, telefón s balkónom alebo verandou s výhľadom na more, klimatizáciu. Upratovanie.

Služby hotela

24-hodinová recepcia, požičovňa auta a bicyklov, zmenáreň, bezpečnostné schránky, telefón, internetový kútik (za doplatok), bezdrôtová internetová zóna pokrývajúca plavecký bazén, reštaurácia, bar, bezplatné súkromné parkovisko pre autá a motorky, opatrovanie detí na vyžiadanie za poplatok, sladkovodný bazén so sprchami, slnečníkmi a lehátkami, súkromná pláž so sprchami, slnečníkmi a lehátkami, detské ihrisko, satelitná TV miestnosť. Vedľa hotela sa nachádza verejná pláž. K dispozícii sú aj kozmetické služby pre dámy, ktoré sú ponúkané v spolupráci s vynikajúcim kozmetickým štúdiom.

Stravovanie

Možnosť stravovania: raňajky, polpenzia.

Hlavná reštaurácia má vnútorné a vonkajšie priestory. Okrem toho má hotel k dispozícii plážový bar otvorený počas sezóny, ktorý ponúka nápoje a občerstvenie s nádherným výhľadom na myší ostrov a vnútornú bar, v ktorom je možné sledovať na veľkej obrazovke športové udalosti. Bar pri bazéne ponúka osviežujúce nápoje a občerstvenie pod palmami. Raz za týždeň sa koná bazénová párty, raz týždenne je k dispozícii živá hudba a grécky večer.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaný pracovníkom cestovnej agentúry, ktorý Vám poskytne ďaľšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK