Ola Bouganvilla, Španielsko, Španielsko ostrovy, Baleáry, Mallorca, Santa Ponsa, 10.10.2017, Bez stravy
Číslo termínu: 54499998

Ola Bouganvilla

Španielsko » Španielsko ostrovy » Baleáry » Mallorca » Santa Ponsa

, Hotel starstarstar



Ola Bouganvilla

Termín:

10.10.2017 - 17.10.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


341 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názov zájazdu:: Ola Bouganvilla Apartments
Poloha

Ola Bouganvilla Apartments sa nachádzajú len 400 m od malej zátoky s kamienkami a štrkom, známej ako Cala Blanca alebo Es Castellot, na ostrovnom raji Malorka v letovisku Santa Ponsa. Hotel je obklopený rozsiahlou záhradou. Nachádza sa na Costa de la Calma (pokojnom pobreží) v Santa Ponsa, a hostia Ola Bouganvilla Apartments môžu relaxovať na nádherných plážach a môžu preskúmať nespočetné množstvo turistických atrakcií a zariadení, ako sú obchody, reštaurácie, krčmy a diskotéky. Neďaleko sa nachádza veľmi obľúbené golfové ihrisko.

Vzdialenosť od letiska PMI 30 km.

Vzdialenosť od letiska PMI cca 30 km.

Ubytovanie

K dispozícii sú: štúdiá s možnosťou dvoch prístelok a jednospálňové apartmány s možnosťou dvoch prístelok.

Ola Bouganvilla Apartments ponúka 157 jedno spálňových samo-stravovacích apartmánov a štúdii rozložených na 6 poschodiach. Všetky jednotky obsahujú plne vybavenú kúpeľňu so sprchou, kombinovanú kuchyňu/salónik, telefón s priamou voľbou, satelitnú TV, trezor (za poplatok) a buď balkón alebo terasu, z ktorých väčšina má výhľad na bazén a záhradu. Okrem vyššie uvedeného, všetky izby sú tiež zabezpečené službou upratovania, výmenou uterákov podľa potreby a výmenou posteľnej bielizne raz týždenne.

Služby hotela

24-hodinová recepcia, viacjazyčný personál, zmenáreň, WiFi (za doplatok), požičovňa bicyklov, áut, motocyklov a lodiek, úschovňa batožiny a izba určená pre skorý príchod/neskorý odchod (courtesy room), e-mail, faxy, internetový kútik, lekár na zavolanie. Večerná zábava so živou hudbou, kabaret a iné profesionálne vystúpenia niekoľkokrát týždenne.

Stravovanie

Možnosť stravovania: bez stravy.

Klimatizovaná Bufetová reštaurácia ponúka medzinárodné jedlá, bar vo vestibule, bar pri bazéne.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK