Reymar Playa, Španielsko, Španielsko pevnina, Costa Brava, Malgrat de Mar, 6.10.2017, Raňajky
Číslo termínu: 54489546


Reymar Playa

Termín:

6.10.2017 - 13.10.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:

0 €
325 € Konečná cenaOznačenie usporiadajúcej CK: Reymar Playa Hotel
Poloha

Hotel Reymar Playa sa nachádza na slnečnom pobreží Costa de Maresme, v malebnom letovisku Malgrat De Mar. Piesočnatá pláž ocenená Modrou vlajkou je vzdialená len 50 m od hotela. Hostia si môžu urobiť aj rýchly autobusový výlet do centra letoviska Santa Susanna, kde je množstvo reštaurácii, kozmopolitných obchodov, dobrých barov a zábavy pre všetkých.

Vzdialenosť od letiska GRO cca 33 km.

Vzdialenosť od letiska BCN cca 76 km.

Ubytovanie

Reymar Playa Hotel ponúka priestranné izby zariadené komfortným vybavením, plne vybavenou kúpeľňou, TV so satelitným príjmom, telefónom, písacím stolom a zariadeným balkónom/terasou s nádherným výhľadom. Extra lôžko, uteráky, posteľná bielizeň, žehliace potreby, detská postieľka je k dispozícii na vyžiadanie. K dispozícii sú aj izby s max. 1 prístelkou a jednolôžkové izby. Upozorňujeme, že Promo izba je trochu menšia ako štandardná izba a má manželskú posteľ.

Služby hotela

24-hodinová recepcia, bezbariérový prístup, upratovanie, trezor (na recepcii), zmenáreň, internet a konferenčné/zasadacie miestnosti. Vonkajší bazén, priestranná slnečná terasa s lehátkami a dostatkom slnečníkov, biliard, herňa. Ďalšie športové aktivity a hry sú k dispozícii hosťom na prenájom/požičanie, vrátane cyklistiky, kanoistiky, šnorchlovania, surfovania, vodných športov a rôznych plážových hier (napr. volejbalu a futbalu).

Stravovanie

Možnosť stravovania: raňajky, polpenzia, plná penzia.

Hotelová reštaurácia ponúka jedlá medzinárodnej i miestnej kuchyne formou bufetu. Ľahšie jedlá a občerstvenie po celý deň ponúka kaviareň/bar vedľa vonkajšieho bazéna.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu, miestna taxa 0,45-2,50 €/osoba/noc (podľa kategórie hotela)

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaný pracovníkom cestovnej agentúry, ktorý Vám poskytne ďaľšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK