Rixos Sungate, Turecko, Turecká riviéra, Kemer, Beldibi, 22.3.2017, All inclusive
Číslo termínu: 53261648

Rixos Sungate

Turecko » Turecká riviéra » Kemer » Beldibi

, Hotel starstarstarstarstar

LM


Rixos Sungate

Termín:

22.3.2017 - 29.3.2017
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:

0 €
539 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Hotel
Hotel Rixos Sungate
Prehľad
Poloha:

Od mesta Kemer je hotel vzdialený 25 km, nachádza sa v stredisku Beldibi, od medzinárodného letiska v Antalyi je vzdialený 50 km.Popis:

Rozložitý komplex je vhodný pre náročnejšiu klientelu a pre všetky vekové kategórie. Hotel má hlavnú budovu (8 poschodí), De Luxe budovu, Terrace budovu, vily a spolu 1 094 izieb. 10 vonkajších a 2 vnútorné bazény, detské bazény a akvapark sú súčasťou rozsiahleho areálu. Na zušľachtechtenie slúžia salón krásy, kaderníctvo, SPA centrum, sauna, relaxačna zóna či masáže. K dispozícii sú služby lekára a čistiarne, diskotéka, nákupné centrum, obchody so suvenírmi, požičovňa motorových vozidiel, WiFi a internetová kaviareň a 15 konferenčných miestností. Priamo pred hotelom je piesočnatá pláž dlhá 720 m, ležadlá, slnečníky a osušky sú bez poplatku. Pavilóny na pláži sú za poplatok. Na pláži je vyhradená časť pre deti.
Ubytovanie:

Komfortne zariadené izby majú telefón, trezor, mini bar, Wi-Fi, LCD-SAT-TV, AC, kúpeľňu s WC a fénom. Izby majú výhľad na more alebo do záhrady. K dispozícii sú aj izby pre hendikepovaných klientov.
Deti:

Bez poplatku využívajú mini klub (4–13 rokov) a junior klub (nad 13 rokov), aquapark, detskú reštauráciu, detské animácie, detský bazén, detské ihrisko, detské menu v reštaurácii a detské stoličky, mini farmu, kino, detskú diskotéku, maľovanie na tvár, kurz šikovných rúk, kurzy plávania, baletu, jogy a futbalu. Babysitting je za poplatok.
Šport:

Zdarma môžete využiť denné a večerné animácie, vystúpenia medzinárodných tanečných skupín, DJ party, plážový futbal, tenis s osvetlením kurtov, plážový volejbal, kangoo jumps, aerobik, fitnes, pilates, jogu, tai chi, zumbu,  bocciu, tanečné kurzy, lukostreľbu, šípky, maľovanie, pantomímu. Spoplatnené sú motorizované vodné športy, lekcie surfingu, kino, tenisová výbava a kurzy tenisu, bowling, biliard, herňa. Zdarma môžete využiť saunu, parný kúpeľ, vnútorný bazén, turecký kúpeľ, relaxačnú časť. Za poplatok sú masáže, ošetrenie tela a pleti, peeling, hydroterapia, pedikúra, manikúra a ostatné služby SPA centra, kaderník.Stravovanie:

All Inclusive All Exclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere podávané formou bufetu, nealkoholické nápoje, lokálne alkoholické nápoje, teplé nápoje. Mini bar je denne dopĺňaný. Niektoré importované nápoje a nápoje vo fľaši sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní. K dispozícii sú 3 hlavné reštaurácie, 3 snack reštaurácie, 20 barov, 10 a’la carte reštaurácii: stredomorská, talianska, turecká, mexická, ďaleký východ, thajská, rybia, kebab, orientálna, sushi, francúzska.
 
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK