Vyhľadávanie zájazdov
Rozšírené vyhľadávanie
Sheraton Gran Canaria - Španielsko

Sheraton Gran Canaria

Španielsko

, Hotel starstarstarstarstarSheraton Gran Canaria

Počet termínov:

0 termínov / 0 Last minute / 0 First moment

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasie:

Dnes Počasí v Madrid - transparent 16°C


Hotel
Hotel Sheraton Gran Canaria
Prehľad
Poloha:

Tento moderný luxusný hotel sa nachádza v blízkosti golfového ihriska El Salobre v zázemí Maspalomas. Na pobrežie je to asi 10 km ďaleko. Hotel ponúka bezplatnú kyvadlovú dopravu. Maspalomas s mnohými nákupnými a zábavnými podnikmi môže byť dosiahnutý za 10 minút. Na letisko je to asi 40 km ďaleko. Vybavenie:

Atraktívny hotelový komplex je postavený na kopci a ponúka úžasný výhľad na golfové ihrisko a okolité oblasti oceánu. Celkom 313 izieb rozložených do niekoľkých budov. K vybaveniu patrí vstupná hala s recepciou, internetový kútik (zdarma), Wi-Fi, a la carte reštaurácie, tapas reštaurácie, bufetová reštaurácia, bazén a reštauráciu západu slnka a bar s čerstvými koktailmi a živou hudbou. V rozsiahlej tropickej záhrade sa nachádza 7 bazénov (z ktorých niektoré sú vyhrievané) a viacúrovňová slnečná terasa s panoramatickým výhľadom na more. Slnečníky a lehátka sú k dispozícii zadarmo. Izby:

Komfortné a vkusne zariadené dvojlôžkové izby Deluxe (DZX) ponúkajú kúpeľňu s dvojitým umývadlom, oddelenou vaňou a dažďovou sprchou, WC samostatné, má župany, sušič vlasov, Wi-Fi, telefón, satelitný TV, minibar(za poplatok), trezor, klimatizácia/kúrenie a balkón alebo terasu. Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby určené pre jednu osobu (DAX). Junior suites (JS2) majú rovnaké vybavenie, ale sú priestrannejšie. Šport:

Živá hudba v bare, telocvičňa. Za poplatok: golfové ihrisko (kyvadlová doprava v cene), požičovňa bicyklov; Kúpeľné centrum s parným kúpeľom, fínskou saunou, oxygenoterapia, vírivka, masáže a kozmetické procedúry. Deti:

Mini Club 4 - 12 rokov, detský bazén, detské ihrisko, stráženie detí (na vyžiadanie, za príplatok). Stravovanie:

Polpenzia: raňajky a večere formou bufetu.
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.