Summer Sun, Španielsko, Španielsko pevnina, Costa Brava, Santa Susanna, 6.10.2017, Raňajky
Číslo termínu: 54488029


Summer Sun

Termín:

6.10.2017 - 13.10.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:

0 €
356 € Konečná cenaOznačenie usporiadajúcej CK: H.TOP Summer Sun
Poloha

H.TOP Summer Sun (ex Sant Jordi hotel) sa nachádza na promenáde, len pár krokov od pláže, v uvoľnenom letovisku Santa Susanna, len 10 km od mesta Lloret de Mar. Tento príjemný, 3-hviezdičkový hotel je situovaný v pokojnej oblasti v blízkosti zariadení na precvičenie golfu a mini golfu, extrémnych športov a motokár. Hostia majú možnosť navštíviť vodný park alebo si užiť večerné predstavenia.

Ubytovanie

K dispozícii sú: jednolôžkové a dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky. Hotel má 163 izieb. Všetky izby majú balkón, plne vybavenú kúpeľňu, telefón, TV, kúrenie a klimatizáciu, ako aj trezor na prenájom.

Služby hotela

Recepcia s internetovými službami, Wi-Fi (iba v priestoroch recepcie), verejné telefónne a faxové služby, možnosť rezervácie výletov, požičovňa áut, výťahy, kúrenie a klimatizácia vo verejných priestoroch, trezor na prenájom, úschovňa batožiny, bazén pre dospelých a deti, stolové hry, automaty, herňa pre deti, koordinované detské aktivity vrátane remesiel, vodná diskotéka, bláznivé hry, pirátsky večer, pyžamové raňajky atď.

Stravovanie

Možnosť stravovania: raňajky, polpenzia, plná penzia, all inclusive.

Raňajky, bufet, Reštaurácia, denne: 8:00-10:00.

Obed, bufet, Reštaurácia, denne: 13:00-14:30.

Večere formou bufetu, Reštaurácia, denne: 19:00-21:00.

Zmrzlina; Pizza; Ľahké jedlá; Občerstvenie, Bar denne: 12:00-19:00.

Popoludňajší čaj, cukráreň, Bar denne: 16:30-17:30.

Nápoje: Miestne alkoholické nápoje, červené víno; biele víno; liehoviny; džúsy; likéry; čapované pivo; koktaily, Bar denne: 12:00-00:00.

Nealkoholické nápoje; minerálna voda; čaj; káva, Bar denne: 09:00-00:00.

Hotel má príjemnú reštauráciu, ktorá podáva jedlá formou medzinárodného bufetu.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu, miestna taxa 0,45-2,50 €/osoba/noc (podľa kategórie hotela)

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaný pracovníkom cestovnej agentúry, ktorý Vám poskytne ďaľšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK