Susesi Luxury Resort, Turecko, Turecká riviéra, Belek, 22.3.2017, Ultra all inclusive
Číslo termínu: 52613477

Susesi Luxury Resort

Turecko » Turecká riviéra » Belek

, Hotel starstarstarstarstar

LM


Susesi Luxury Resort

Termín:

22.3.2017 - 29.3.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Ultra all inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:


582 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Hotel
Hotel Susesi Luxury Resort
Prehľad
Miesto: 

Priestranný hotelový komplex sa nachádza na piesočnatej kamienkové pláže Belek na 90.000 m² webe. Po Belek je asi 2 km, až Antalya 45 km. Vybavenie: 

Luxusný hotel má 554 izieb, rozložených cez hlavnej budovy a niekoľkých radového terase budovy. Ponúka vstupnú halu s recepciou, Café Internet (GG. Born), Wi-Fi pripojenie v lobby, hlavná reštaurácia, 3 à la carte reštaurácie (s poplatku za služby), in-house cukrárne, víno dome, niekoľko barov, Game Center, obchody a moderné, 4.500 m2 kúpeľné centrum s 2 kryté vyhrievané bazény, jeden s polo-olympijské davy. Stoličky a uteráky sú k dispozícii zadarmo. Vonkajší areál s umelými jazerami, terás na opaľovanie a všetko vybavenie je obmedzené v zime k dispozícii. Izba: 

Výhľad do záhrady Room v hlavnej budove (DXL/EXL) cca 40 m² sú vybavené kúpeľňou/sprchou, WC, sušičom vlasov, trezorom, satelitný TV, telefón, zadarmo WiFi pripojenie, minibar, klimatizácia (na hodinu, centrálne) a balkón/terasa, a to buď s výhľadom na more (DXM/EXM) obsadené. Na Terasa Rodinné izby sú o 63 m², sa skladá z kombinovaný obývacia izba/spálňa s optickým oddelením, sú umiestnené na terase budovy a sú k dispozícii s výhľadom na bazén (FZ2/FZ3/FZ4), alebo na verejný priestor letisko (FP2/FP3/FP4) ležiace obsadené. Šport Voľnočasové aktivity: 

2 tenisové kurty, stolný tenis, mini futbal, petanque, aerobic, posilňovňa, para, sauna, hammam, a niektoré outdoorové športy aktivity vplyvom počasia; Soft animácie. Príplatok: Aplikácie v kúpeľoch, osvetlený, Game Center a Golf ponúka od zahraničných operátorov v regióne Belek. Deti: 

Detské ihrisko, samostatný detský bazén v bazéne, detský klub obed reštaurácia, medzinárodná detský klub 4-12 rokov. Ultra all-inclusive: 

Raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu s diétnym kútikom, popoludňajšia káva/čaj, pečivo, občerstvenie, polnočný bufet, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje, niektoré dovážané alkoholické nápoje 24 hodín Minibar denne s vodou, nealkoholické nápoje, pivo a hranolky. 

Oficiálna trieda: 5 Hviezdičky 

Pre hostí do 18 rokov nie sú podávané žiadne alkoholické nápoje.  
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK